Ekspres do kawiarni – jaki wybrać ? 6 propozycji ekspresów do kawy.

Jaki ekspres do kawiarni wybrać ekspres do kawy

Planujesz otwarcie kawiarni i zastanawiasz się, jaki ekspres do kawy będzie najlepszy? W naszym artykule porównujemy różne modele ekspresów od Simonelli Group, omawiając kluczowe czynniki, które wpłyną na wybór idealnej maszyny do Twojego lokalu. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość kawy i wygodę obsługi

Czy Kawa Podrażnia Żołądek? Jakie Rodzaje Kaw Są Najlepsze dla Wrażliwego Żołądka?

Filiżanka kawy i żołądek

Kawa jest uwielbiana na całym świecie za swój smak i pobudzające właściwości. Jednak nie każdy może cieszyć się jej smakiem bez problemów żołądkowych. Wiele osób zastanawia się, czy kawa podrażnia żołądek i czy można minimalizować te efekty. Omówimy, dlaczego kawa może powodować dolegliwości żołądkowe i jakie rodzaje kaw są łagodne dla żołądka.

Dotacje dla gastronomii 2024: Inwestycje w dywersyfikację HoReCa z KPO

Dotacje z KPO na ekspres do kawy! Ekspres Victoria Arduino jest bardziej energooszczędny

Możesz w ramach dotacji z KPO dostać dofinansowanie na innowacyjny ekspres do kawy!
Takiego ekspresu nie powstydzi się żadne miejsce, parzy kawę wspaniale jest przyjazny dla baristów.
Przedstawiamy listę ekspresów które kwalifikują się do bezzwrotnych dotacji z KPO w ramach wymiany sprzętu na energooszczędny!

EkspresGastro.pl Ekspresy do kawy

Ekspresy Kolbowe Kołobrzeg

W dzisiejszym świecie kawa nie jest już tylko zwyczajnym napojem – to rytuał
W dzisiejszym świecie kawa nie jest już tylko zwyczajnym napojem – to rytuał, który rozpoczyna dzień milionów ludzi, a każda filiżanka może przenieść nas do innych krajów i kultur. W naszej palarni doskonale rozumiemy tę

Victoria Arduino Eagle One – Recenzja ekspresu do kawy

Zanim rozpocząłem prace na modelu Eagle One, miałem przyjemność pracować na świetnym pod wieloma względami urządzeniu La Marzocco Linea av 2, mówię pod wieloma względami, ponieważ tak jak każdy z nas posiadał on kilka wad.

Trzeba mu jednak przyznać ze spełniał swoja role na tamten moment wystarczająco, parzył świetne espresso, możliwość ręcznej regulacji prędkości przepływu pary w dyszy było fajnym dodatkiem i z pewnością funkcją, którą można było uznać jako przydatna, oraz design który pozwalał na łatwe przystosowanie się do otoczenia. Rzadko popełniał błędy, co sprawiało ze korzystanie z niego było bardzo przyjemne, lecz nie doskonale. Wiadomo wiele rzeczy można usprawnić, takich jak fakt ze model Eagle One jest bardziej intuicyjny, jego budowa pozwala na szybszą i dokładniejszą prace, ukazanie czasu ekstrakcji kawy na każdej z grup to rozwiązanie niezwykle przydatne.

Pomimo ze na tamten moment myślałem ze ekspres marki La Marzocco jest dla mnie wystarczający, posiadał on kilka niewidocznych na pierwszy rzut oka mankamentów, więc porównam dla was te dwa urządzenia, aby móc zobaczyć wszystko czarno na białym.

Facebook
YouTube
Instagram