O nas

ColbergCoffee to my

ColbergCoffee z dumą nazywamy rodziną. Samuel stoi na czele selekcji ziaren i jakości wypału, Zuzanną zarządzającą naszą kawiarnią i obecnością w mediach społecznościowych, oraz Esterą, która tworzy naszą identyfikację wizualną.
Nasze pierwsze kroki miały miejsce w styczniu 2018, kiedy to zaprezentowaliśmy mieszankę “Kołobrzeską”. Wzrost zainteresowania ze strony branży HoReCa już w pierwszych miesiącach skłonił nas do rozbudowy naszych możliwości produkcyjnych. W 2019 roku stworzyliśmy naszą flagową mieszankę “Kapitańska”, która zdobyła uznanie wśród kawiarni, restauracji i biur zarówno w Polsce, jak i w Europie. Nasze dążenie do doskonałości zaowocowało rozwojem oferty kaw jednorodnych i tych z kategorii Specialty. 

W 2021 roku zrealizowaliśmy kolejny krok – otwarcie pierwszej kawiarni i sklepu z kawą w Kołobrzegu. Ciągle poszerzamy nasz zespół o osoby pełne pasji do kawy, wyznające podobne wartości na których została zbudowana ColbergCoffee. Nasza pasja do ciągłego rozwoju prowadziła nas przez szkolenia z najlepszymi w branży, takimi jak Błażej Walczykiewicz z Coffee Support w dziedzinie barista skills i sensoryki, czy Raf Młodzianowski w zakresie palenia kawy i zielonej kawy. Dzisiaj, z ponad dekadą doświadczenia, jesteśmy wsparciem dla branży gastronomicznej, wprowadzając innowacje i dostarczając produkty najwyższej jakości. Jesteśmy również dumnym dystrybutorem ekspresów kawowych renomowanych marek.

Perfekcjonizm w każdej ziarnie.

Nasza palarnia to miejsce, gdzie pasja do kawy spotyka się z perfekcją. Skrupulatnie wybieramy tylko najlepsze odmiany ziaren, głównie Arabica, aby nasze kawy były wyjątkowe. Metoda Slow Roasted, którą stosujemy, pozwala na pełne wydobycie charakteru każdej kawy. Tradycyjny piec bębnowy to serce naszej palarni, a każda partia kawy jest tu traktowana z indywidualną uwagą. Po prażeniu, ziarna są chłodzone, by zachować ich najlepsze właściwości. Dzięki temu, nasze mieszanki są wyraziste i unikalne, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający koneserzy są z nami na stałe.

Kawa dla Profesjonalistów – Kawiarnie, Restauracje, Hotele

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zrozumieć i spełnić oczekiwania każdego lokalu, niezależnie od jego wielkości. Nasza oferta jest wynikiem lat doświadczeń i jest dostosowana do potrzeb naszych partnerów. Silne korzenie w regionie Pomorza Zachodniego, w tym Kołobrzegu, Koszalinie i Szczecinie, umożliwiają nam aktywne wspieranie lokalnego rynku. Dostarczamy naszą kawę do wielu miejsc w Polsce i za granicą. Jeśli szukasz kawy, która wyróżni Twój lokal, skontaktuj się z nami. Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także wsparcie i świeże spojrzenie na biznes kawowy. Zapraszamy do kontaktu